TÖÖJÕU RENT UKRAINAST

Rent My Skills aitab teid kui vajate tööjõurenti või tööjõu värbamist Ukrainast.  Leiame teile operatiivselt sobiva töötaja või töötajad, kes vastavad teie esitatud nõudmistele.

Kuidas toimib tööjõu rent Ukrainast?

 1. Andke meile märku, millist Ukraina tööjõudu vajate.
 2. Seejärel suhtleme omavahel detailide osas ja mõtleme koos parima lahenduse ukraina tööjõu siia toomiseks, olgu selleks tööjõurent või personaliotsing.
 3. Anname teile ülevaate erinevatest koostöö variantidest ja nende maksumusest.
 4. Kui kõik sobib, siis hakkame tööle.
 5. Toome teile inimesed kokkulepitud ajaks tööle.

Kui kaua saavad ukrainlased Eestis töötada?

Lühiajalise töötamise saab registreerida kuni 365 päevaks 455-päevase perioodi jooksul. Lühiajalise töötamise hooajatööks saab registreerida kuni 270 päevaks aasta jooksul. Lühiajalise töötamise registreerimine on võimalik pikemaks perioodiks, kui tegemist on õpetaja, õppejõuna töötamisega, teadusliku tegevusega, tippspetsialistina või iduettevõttes töötamisega.

Keda meilt rentida saab?

Meilt saate rentida nii lihttöötajaid kui ka oskustöötajaid nii mehi kui ka naisi. Lisaks Ukraina tööjõule on võimalik rentida ka teiste rahvuste töötajaid. Leiame või vähemalt püüame leida töötaja igale ettevõtjale, kes vajab korralikke töötajaid. Me ei saa kindlasti 100% õnnestumist garanteerida, kuid me teeme kõik selleks, et meist pikaajalised koostööpartnerid saaksid.

HELISTA MEILE
Andreas Org
+372 5555 9390

KIRJUTA MEILE:
info@rentmyskills.eu

Sinu nimi ja telefon

Sinu E-post

Ettevõte

Sinu sõnum

TÖÖJÕU RENT UKRAINAST – MIKS JA MILLEKS?

 • Ukraina töötaja tuleb siia raha teenima, ta on motiveeritud ja pingutab.
 • Oma töötajad hakkavad rohkem pingutama. Ukraina tööjõud annab inimestele signaali, et kui asjalikult tööd ei tee, siis tuleb inimene kaugemalt ja võtab tema koha endale.
 • Küsime tasu ainult siis kui kokkulepitud töötajad leitud. Juhul kui te ise ei leia töötajaid, siis ei maksa keegi teile seda aega kinni. Meie küsime tasu ainult siis kui Ukraina töötajad on teil kohal ja teevad tööd.
 • Vabanete palgakuluarvestusest. Meie esitame teile arve tööjõurendi teenuse eest.
 • Te saate tegeleda oma põhitööga ja ei pea tegelema pideva personaliotsinguga.
 • Tööjõurendi teenust kasutades on mugav personali suurust hallata.
 • Vastavalt kokkuleppele on võimalik Ukraina töötaja endale värvata.

KOHTUME JA ARUTAME KOOSTÖÖVÕIMALUSI