info@rentmyskills.eu +372 5555 9390

TÖÖJÕURENT

Rent My Skills on loodud selleks, et teha ettevõtja elu kergemaks. Leiame teile operatiivselt sobiva töötaja või töötajad, kes vastavad teie esitatud nõudmistele.

Andke meile märku, milliseid töötajaid vajate. Seejärel saame meie võimaluse näidata, et oleme teie ettevõttele operatiivne ja usaldusväärne koostööpartner.
Me ei ole Eesti kõige suurem tööjõuvahendusettevõte, kuid pingutame topelt, et selleks saada.

Eesti on väike ja meie andmebaasid on suured. Suudame väga operatiivselt leida õige inimese vabale töökohale. Personali rent Eestis kasvab iga aasta, mis annab märku, et personali renti pakkuvate firmade kvaliteet on kasvanud märgatavalt.

Me suudame tagada kvaliteetsed töötajad tänu väga suurele andmebaasile ning konkreetsele sihtotsingule sotsiaalmeedias, maakonnalehtedes, tööportaalides ja paljudes muudes kanalites. Töötaja rent on lihtsaim viis sobiva spetsialisti leidmiseks.

Meie ettevõte eesmärk on pakkuda tööandjale professionaalset ja kindlat tööjõu renti. Tahame, et töötajat palgates saavad rahuliku südamega edasi elada nii meie personalispetsialistid kui ka töötaja rentija. Meilt on võimalik rentida nii eestlasi kui ka välismaalasi.

MEILT SAATE RENTIDA

Leiame või vähemalt püüame leida töötaja igale ettevõtjale, kes vajab korralikke töötajaid. Me ei saa alati 100% õnnestumist garanteerida, kuid me teeme kõik selleks, et meist koostööpartnerid saaksid.

HELISTA MEILE
Andreas Org
+372 5555 9390

KIRJUTA MEILE:
info@rentmyskills.eu

Sinu nimi ja telefon

Sinu E-post

Ettevõte

Sinu sõnum

MIKS TELLIDA TÖÖJÕURENT MEILT ?

  • Küsime tasu ainult siis kui kokkulepitud eesmärgid on täidetud. Juhul kui te ise ei leia töötajaid, siis ei maksa keegi teile seda aega kinni. Meie küsime tasu ainult siis kui töötajad leitud ja töö kokkuleppe kohaselt tehtud.
  • Vabanete palgakuluarvestusest. Meie esitame teile arve tööjõurendi teenuse eest.
  • Te saate rohkem aega pühendada oma põhitööle.
  • Tööjõurendi teenust kasutades on mugav personali suurust hallata.
  • Kui rendileping on läbi, siis on teil õigus renditav tööline enda alluvusse tööle võtta.

KOHTUME JA ARUTAME KOOSTÖÖVÕIMALUSI

MEIE SUURIMAD KLIENDID

tööjõurent Eestis
tööjõurent
tööjõurent Eestis ja Skandinaavias

TÖÖJÕU RENTI PUUDUTAV SEADUSANDLUS – FIN, SWE, NOR

Tööjõu rentimisel lähtume riikide kehtestatud seadusandlusest, millega saate tutvuda järgnevatelt veebilehtedelt.