Andke meile märku, milliseid töötajaid vajate

Värba targalt

Sobiv töötaja ei pruugi aktiivselt tööpakkumisi jälgida, kuid kui meie viime temani sobiva pakkumise, siis on ta valmis töökohta vahetama.

100 % Raha tagasi garantii

Maksad ainult siis, kui oleme sulle sobiva töötaja leidnud. See on sinu garantii, et meie eesmärk on otsida sinu nõudmistele vastav töötaja.

Keskendu olulisele

Kõned kandidaatidelt, mis tavaliselt tulevad ebasobival ajal, raskendavad sul töö tegemist. Eraldame personaliotsingu faasis terad sõkaldest juba varajases staadiumis ja toome sinu jutule ainult parimad.

Säästa oma närve

Päeva planeerides ei pea mõtlema kell 2 toimuvale intervjuule, mis võib viimasel hetkel ära jääda.

Helista või Kirjuta meile

  LEIAME SULLE TÖÖTAJA

  Oled lihtsa vaevaga leidnud endale töötaja või 2–3 kandidaati kelle vahel valida.

  Personaliotsing? Miks?

  Statistikaameti andmel on 2022. aasta seisuga töötute arv – kõigest 5.5%.

  Tööandja jaoks tähendab see seda, et uut töötajat on raske leida, sest enamik CV portaalide aktiivseid kasutajaid on “teadlikult töötud”. Tavaliselt on hea töötaja juba kellegi teise palgal ning ise aktiivselt töökuulutusi ei sirvi

  See loob olukorra, kus inimest ei saa võita endale pelgalt töökoha pakkumisega – talle peab pakkuma paremat tööd, paremaid tingimusi, paremat palka. 

  Kuid selleks, et talle kõike head ja paremat pakkuda, peab potentsiaalse töötaja üles leidma. Kuid kuidas leida tööle inimest, kes tööd ei otsi?

  Esimese asjana mõeldakse tavaliselt oma tutvusringkonna peale, lootes, et ehk tuleb keegi meelde, kes võiks selle positsiooni täita. Kui see ei aita, siis on mõistlik kasutada personaliotsingu teenust. 

  Personaliotsing jõuab töötajani, kes ise tööd ei otsi.  Selleks kasutame erinevaid kanaleid, alustades sotsiaalmeediast kuni meie värbajate võrgustikuni välja. 

  Osades ettevõtetes on selle töö jaoks olemas omaette osakond, mis tegeleb värbamisega. Kuid edumeelsed ettevõtjad on mõistnud, et palju mõistlikum ja odavam on kasutada personaliotsingut ja maksta tulemustasu.

  Meiega on  personaliotsing lihtne – kaardistame ära tingimused, millele peab töötaja vastama ning maksad ainult siis, kui oleme sulle töötaja leidnud. CV portaalides maksad umbes sadu eurosid kuulutuse üleval hoidmiseks, kuid tulemust ei garanteeri sulle keegi. 

  Ise uue töötaja otsimine on sama kui ohtliku puu saagimine koduhoovis, lootes, et tuul on õigelt poolt ja ehk ei kuku katust katki – mõistlikum on kasutada professionaale. 

  Näiteid personaliotsingu võimalustest:

  PERSONALIOTSING

  Leiame omi kanaleid pidi sinu jaoks sobiva töötaja ja korraldame sinu ettevõtte otsustajaga kohtumise. Kui töötaja sobib, siis tuleb tasuda värbamistasu ja saad töötaja enda ettevõttesse palgale võtta. 

  RENDI & VÄRBA

  Leiame sobiva töötaja, keda saad alguses kasutada renditöötajana ning kui kui töötaja sulle sobib, siis saad ta enda palgale võtta. 

  TOOME VÄLISMAALT

  Leiame täitmist vajavale positsioonile sobivad kandidaadid välismaalt, keda saab värvata või rentida. 

  Oleme aidanud personaliprobleeme lahendada üle 300 suurel ja väikesel ettevõttel
  nii Eestis kui ka Skandinaavias.