LEIAME SOBIVA TÖÖTAJA

Leiame operatiivselt sobiva töötaja või töötajad, kes vastavad teie esitatud nõudmistele.

Miks on tööjõu rentimine ettevõtjale sobiv?

Keskendu olulisele

Tööjõurent võimaldab sul keskenduda oma põhitööle ning mitte kulutada tunde ja päevi töötaja otsimisele, keda sa ei pruugigi leida. Jäta see töö meie teha.

Maanda riske

Küsime tasu ainult siis, kui kokkulepitud eesmärgid on täidetud ja töötaja teeb tööd. Ise töötajaid otsides ei maksa ebaõnnestumise korral keegi kaotatud aega kinni.

Võta endale tööle

Kui tunned, et meie renditöötaja on sinu kollektiivi asendamatu osa, saad ta endale tööle võtta.

Ole efektiivne

Tööjõurent võimaldab reguleerida kollektiivi suurust vastavalt vajadusele. Nii inimeste puudus kui ka inimeste üleküllus pärsivad ettevõtte efektiivsust ja kasumlikkust.

Ajad, mil ettevõtja pidi kõike ise tegema on möödas. Tänapäeva ettevõtteid vaadates on näha, kuidas efektiivsuse tõstmiseks ja enda töökoormuse vähendamiseks ostetakse teenuseid sisse.

Raamatupidaja saadab kuu lõpus arve; IT-mees tuleb kõne peale kohale; laoplatsi valvab turvafirma; autopargi eest vastutab täisteenusrendi pakkuja ning ettevõtja ei pea ise autosi ostma, müüma, hooldama ja vahetama. Kõlab mugavalt? 

Miks mitte teha sama ka tööjõuga? 

Rent My Skills on loodud selleks, et teha Sinu elu kergemaks. Leiame operatiivselt sobiva töötaja või töötajad, kes vastavad esitatud nõudmistele.

Selleks anna märku, milliseid töötajaid vajad ning seejärel saame meie võimaluse näidata, et oleme sinu ettevõttele operatiivne ja usaldusväärne koostööpartner.

Me ei ole Eesti kõige suurem tööjõuvahendusettevõte, kuid pingutame topelt, et selleks saada. 

Me hoolime oma töötajatest

Mõtestatud töö, võimalus areneda ja kindlustunne motiveerib töötajat ning muudab tema töö efektiivsemaks.

NÕUSTAME

Püüame leida töötajale töö, mida ta naudib ning milles ta saab kasutada oma tugevusi ja neid arendada.

TOETAME ARENGUT

Hoiame töötaja arengul silma peal ning loome talle võimalusi eesmärkide täitmiseks.

MÕTESTAME TÖÖD

Tuletõrjuja päästab elusid, õpetaja kasvatab tulevasi generatsioone – nad teevad oma tööd pühendunult, sest nad mõistavad selle mõju.

FINANTSOLUKORD

Toetame oma töötajaid rahaasjade korraldamises ning anname neile nõu, et väheneks stress, tekiks stabiilsus ja suureneks turvatunne.

Oleme aidanud personaliprobleeme lahendada üle 300 suurel ja väikesel ettevõttel
nii Eestis kui ka Skandinaavias.