Leia oma töötajad ukrainast

Meiega näed kaugemale

Paljude ametikohtade peale on raske leida kohalikku tööjõudu. Ukraina töötaja tuleb teeb seda tööd hea meelega, sest meie keskmine palk on tema jaoks ülimalt suur.

Keskendu olulisele

Keskendu oma põhitööle ning ära kuluta tunde ja päevi töötaja leidmisele. Jäta see töö meie teha.

Motiveeritud töötaja

Erinevalt tavalisest töötajast, kes elab palgapäevast palgapäevani, tuleb ukrainlane Eestisse tööd tegema. Tema eesmärgiks on võimalikult suur summa koju viia ning seetõttu sisustab ta oma aja töötamisega, mitte raha kulutamisega.

Hundikarja efekt

Tavaliselt nakatab töökas ukrainlane oma töökusega ka teisi. Keegi ei taha temast kehvem olla.

Helista või Kirjuta meile

  Personaliotsing Ukrainast? Miks?

  Statistikaameti andmetel on  2019. aasta seisuga töötute arv selle sajandi madalaim, kõigest 3,9%.

  Tööandja jaoks tähendab see seda, et uut töötajat on raske leida, sest enamik CV portaalide aktiivseid kasutajaid on “teadlikult töötud”. Tavaliselt on hea töötaja juba kellegi teise palgal, ning ise aktiivselt töökuulutusi ei sirvi

  See loob olukorra, kus inimest ei saa võita endale pelgalt töökoha pakkumisega – talle peab pakkuma paremat tööd, paremaid tingimusi, paremat palka. 

  Kuid selleks, et talle kõike head ja paremat pakkuda, peab potentsiaalse töötaja üles leidma. Kuid kuidas leida tööle inimest, kes tööd ei otsi? 

  Ehk on mõistlik mõelda välistööjõu kasutamisele?

  Personaliotsing Ukrainast toob sinuni töötahet täis Ukraina töötajad, kes tulevad hea meelega Eestisse raha teenima, sest meie palganumbrid on lihtsalt nii palju suuremad. 

  Ühiskonnas on levinud valearusaam, et Ukrainast on võimalik leida ainult lihttööjõudu, kuid see on vale. Sõjast räsitud riigis on majandus kehvas seisus ning paremat elujärge otsivad ka tippspetsialistid ja insenerid. 

  Selleks, et ukrainlasi endale tööle leida, on oluline, et on olemas kohalikud koostööpartnerid, kes oma võrgustikest leiavad üles sinu jaoks sobivad töötajad. Meil on need koostööpartnerid olemas. 

  Lisaks aitame sind ka ukrainlaste tööle võtmisega kaasneva paberimajandusega. 

   

  Edukaks personaliotsinguks on kolm võimalust:

  RENDI & Värba

  Leiame sobiva töötaja, keda saad alguses kasutada renditöölisena. Kui kõik sobib, siis saad ta peale värbamistasu endale palgale võtta. 

  AASTANE RENT & TASUTA OST

  Leiame sobiva töötaja, keda saad aasta otsa kasutada renditöölisena. Kui tunned, et tegu on hea töötajaga, siis saad ta ilma värbamistasuta endale palgale võtta. 

  Eelotsing

  Leiame täitmist vajavale positsioonile sobivad kandidaadid, kellest saad välja valida enda lemmiku. 

  Oleme aidanud personaliprobleeme lahendada üle 300 suurel ja väikesel ettevõttel
  nii Eestis kui ka Skandinaavias.