Tööjõurent ukrainast

Meiega näed kaugemale.

Paljudele ametikohtadele on raske leida kohalikku tööjõudu. Ukraina töötaja tuleb teeb seda tööd hea meelega, sest meil makstav palk on Ukraina omast tunduvalt suurem.

Keskendu olulisele.

Keskendu oma põhitööle ning ära kuluta tunde ja päevi töötaja leidmisele, keda sa ei pruugigi leida. Jäta see töö meie teha.

Motiveeritud töötaja.

Ukrainlane tuleb Eestisse tööd tegema. Tema eesmärgiks on võimalikult suur summa koju viia, seega ta on motiveeritud ja keskendub tööle.

Hundikarja efekt.

Tavaliselt nakatab töökas ukrainlane oma töökusega ka teisi. Keegi ei taha temast kehvem olla ega oma töökohast ilma jääda.

Helista või Kirjuta meile

Keda meilt rentida saab?

Meilt saate rentida nii lihttöötajaid kui ka oskustöötajaid, nii mehi kui ka naisi. Lisaks Ukraina tööjõule on võimalik rentida ka teiste rahvuste töötajaid. 

Leiame või vähemalt püüame leida Ukraina töötaja igale ettevõtjale, kes vajab oma kollektiivi korralikke ja töökaid inimesi.  

Me ei saa kindlasti 100% õnnestumist garanteerida, kuid me teeme kõik selleks, et meist saaksid pikaajalised koostööpartnerid.

Kui pikaks perioodiks saab ukraina tööjõudu rentida?

Lühiajalise töötamise saab registreerida kuni 365 päevaks 455-päevase perioodi jooksul.

Lühiajalise töötamise hooajatööks saab registreerida kuni 270 päevaks aasta jooksul. 

Lühiajalise töötamise registreerimine on võimalik pikemaks perioodiks, kui tegemist on õpetaja, õppejõuna töötamisega, teadusliku tegevusega, tippspetsialistina või iduettevõttes töötamisega.

Oleme aidanud personali probleeme lahendada üle 300 suurel ja väikesel ettevõttel kõikjal Eestis kui ka Skandinaavias